“Karbon ve Kauçuk Sanayi...”

  • Telefon

  • +90 (212) 543 43 66

line
line

Kurumsal

Firmamız Dilovası OSB İMES’te Organik karbon siyahı ve buna bağlı olarak yıllık 1.000 ton kapasiteli hazır veya müşteri istekli PAHSIZ KAUÇUK VE MASTERBACHT HAMURU imalatı yapmaktadır. Firmamız üretim aşamasında tabii ve sentetik kauçuk tipleri (SBR,EPDM,NBR,CBR,3L vs) kullanmaktadır. Süreç içerisinde renkli hamur imalatımız da başlamıştır. Firmamızın ürettiği PAHSIZ KAUÇUK HAMURU özellikle ayakkabı tabanı imalatında tercih edilmektedir. Bu ürünlerimiz ile hem ticari hem ayakkabı tabanı üreterek satış yapmaktayız.

Sanayinin ham madde ihtiyacını karşılamanın yanı sıra sektörün ihtiyaçlarına uygun tasarladığı ve geliştirdiği özel ürünlerle çözüm üreten Cevheri Karbon ve Kauçuk, daima hedeflerini daha üst basamaklara taşıyarak her güne daha güçlü ilerliyor.

Cevheri, tesislerine ve insan gücüne yaptığı yatırımların yanı sıra, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru tespit ederek, müşteri odaklı büyümeye devam edecek.

Her zaman aynı kalitede ürün sağlama gücünü, bilgisi, tecrübesi ve hızı ile harmanlayan marka Ar-Ge’ye yatırımı şirket politikası haline getirerek, hem kendi pazarını genişletmeye hem de Pazar lideri olma hedefine hep bağlı kalacak.  • Vizyon
  • Türkiye’nin en iyi karbon siyah üretici şirketi olmak.

  • Misyon
  • üksek ham madde üretim gücümüz, hızımız tecrübemiz ve bilgimiz ile müşterilerimize, topluma ve çevreye kattığımız değeri her geçen gün daha yukarı taşımaktır.